mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
İş Fırsatı, Teklifi
Almış olduğŸum eğŸitimi artık gerçek hayatta kullanmak ve ekonomik olarak rahatlamak için ilgilendiğŸim konular üzerinde sizlerden gelecek olan her türlü iş teklifine açığım. Özellikle ilgilendiğŸim web konusunda gelebilecek her türlü teklife açığım. Büyük projelerde yer almak, küçük yamalar hazırlamak, scriptler hazırlamak, sistemler hazırlamak gibi her türlü gelişŸtirme işi üzerinde çalışmayı düşünüyorum. Böylece iş tecrübelerimi artırıp, aldığım eğitimimi gerçek hayatta kullanmak ve ekonomik anlamda kendimi yavaşŸ yavaşŸ gelişŸtirmek istiyorum.

Şu ana kadar kendimi gelişŸtirmem ve çeşŸitli teknolojileri öğŸrenmem gelecek olan işŸi veya işŸleri en kısa sürede en iyi biçimde yapmamı sağŸlayacaktır. Güncel teknolojileri kullanmam da yapacak olacağım işŸin veya işŸlerin kalitesini ve değerini artıracaktır. Sahip olduğŸum bilgiler ile bu güveni kendimde görüyorum.

Sizlerden gelecek her türü işŸ teklifine açığım. Benimle iletişŸime geçmek için buradaki bilgileri veya formu kullanabilirsiniz.

Görüşmek üzere...
Güncelleme : 03 Ekim Cumartesi 2009 Okunma : 21124 Bookmark and Share
Hizmet amaçlı işler başarıya, kar amaçlı olanlar ise başarısızlığa yöneliktir.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009