mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
İnternet Explorer 6.0 ve İnternet Explorer 7.0`ı Aynı Anda Kullanma
Web ile ilgilenmeye başladıktan sonra yaptığımız uygulamarın tarayıcılar da farklı yorumlanabileceğini ve her zaman istediğimizin olmadığını görebiliriz Bunu önlemek için de web ile ilgilenenler genelde yaptıkları uygulamalarını birden fazla tarayıcı ile test ederler. Microsoft`un ürünü olan internet explerer 6.0 ve 7.0 da en çok kullanılan ancak css, javascript ve html yorumlamaların da farklar çok büyük olan tarayıcılar. Ayrıca aynı anda bunları kullanmakta imkansızdı. Ancak internet exploerer 6.0`ı ve 7.0 `ı aynı anda kullanabiliriz.

Buradan internet explorer 6.0 ın kaynak dosyalarına ulaşabilirsiniz. Bu dosyayı indirip içindeki simgeye tıklayıp internet explorer 6.0`ı normal olarak kurduğunuz internet explorer 7.0 ile beraber kullanabiliriz. Buradan da internet explorer 7.0`ın işletim sistemize uygun olan sürümünü seçip indirebiliriz. Böylece yaptığımız web uygulamarını aynı anda bir çok tarayıcı ile test edebiliriz.
Mehmet Duran 14 Temmuz Pazartesi 2008 0 10985 0,0
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Asp.net ile Multiupload Css and Html Web Disayn Ajax 'Yükleniyor' Gifleri Javascript - Css ile Saydamlık Javascript ile Date Time Picker
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Bu Yazı Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Hata yapmayan bir insan genellikle hiçbirşey yapmıyordur.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009