mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
2008'in Değerlendirmesi 2009'un Hedefleri
2008'in Değerlendirmesi 2009'un Hedefleri2008'i uğurlamaya hazırlanırken bu yazıyı yazarak hem 2008'i değerlendirmeyi hem de 2009 hakkında hedeflerimi açıklayacağım. Geride bırakacağımız 2008 yılını hayatımda kendimi en fazla geliştirdiğim yıl olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Bloğumu 2008 yılı içerisinde açtım. Web ile ilgilenmeye 2008 yılı ile beraber başladım. Görüldüğü gibi 2008 yılı hayatımda önemli adımlar attığım, hayatımın yönünü belirleyen bir yıl oldu. 2009 senesinde ise kendimi 2008 yılında olduğu gibi geliştirmeye ve bloğumu iyi bir noktaya getirmeye çalışacağım. 2008'de olduğu gibi çalışmalarım tüm hızıyla devam edecek.

2008 yılı kendimi en fazla geliştirdiğim, en yoğun geçen sene oldu. 2008 yılı başında web ile ilgilenmeye yeni başlamıştım ve ilk hedefim de tamamen kendi kodlamalarımla kendi bloğumu kurmaktı. Bu hedefi birkaç ay çalışma sonucunda gerçekleştirdim. Daha sonra da belirlediğim bir kaç konu hakkında kendimi geliştirdim. Kısacası 2008 yılında koyduğum tüm hedefleri fazlasıyla gerçekleştirdiğimi düşünüyorum. Bloğumun da 2008 yılı bitmeden iyi bir noktaya geldiğini düşünüyorum. Ayrıca okul hayatımın da çok çok iyi olmasa da iyi bir şekilde sürdüğünü söyleyebilirim.

2009 yılında ise kendimi geliştirmeye, çalışmalara devam edeceğim. Bu arada da bloğumu daha iyi bir noktaya getirmek diğer bir hedefim. Kendimi veritabanı konusunda çok çok iyi bir noktaya getirmek istiyorum. Özellikle ms sql ve mysql hakkında uazmanlaşmak ilk hedefim olacak. Bu konuda çalışmalara da en kısa sürede başlayacağım. Daha sonra jquery ve ajax ile daha fazla uygulama geliştirmek için çalışacağım. Yeni teknolojileri takip etmeye ve yeni şeyler öğrenmeye devam edeceğim. Okul hayatımı da en iyi şekilde devam ettirmeye çalışacağım. Web konusunda da çalışmalara devam edeceğim. Başarabilirsem yeni projeler geliştirmeye çalışacağım.

Umarım 2009 yılı hepimiz için güzel ve verimli bir yıl olur. Kendimize belirlediğimiz hedefleri fazlasıyla yerine getiririz.
Mehmet Duran 28 Aralık Pazar 2008 3 8126 5,0
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Hazırladığım Staj Raporu mvc.mehmetduran.com Yayında! Javascript (Ajax) ile Elde Edilen Datetime Türündeki Veriyi İşleme Engelleri Aşarak Geliyoruz... Stajım Microsoft Yaz Okulu'nda
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Burak 29 Aralık Pazartesi 2008 22:41 #1
Bu arkadaş bu yazısında biraz kendi reklamını yapmış ama sitesine bakıldığında da bunu hak etmiş bence en kısa sürede tanışmak dileiğiyle nice mutlu yıllar...
thanks...:)mehmet 01 Ocak Perşembe 2009 15:50 #2
Hepımıze faydan cok oldu kardesim saolasın
Mehmet Duran 01 Ocak Perşembe 2009 20:53 #3
Eğer bir faydam olduysa ya da oluyorsa ne mutlu bana.
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Şans bir uğraşının eseridir.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009