mehmetduran.com - Paylaşmak Güzeldir...
Visual Studio 2005 - 2008 Klavye Tuş Bilgileri
Bu yazımda Visual Studio 2005 ve Visual Studio 2008'de klavye tuşlarının ne anlama geldiğini gösteren pdf formatında dosyaları sizlerle paylaşacağım. Daha önce bulduğum ve oldukça faydası olan olan bu kaynakları sizlerle de paylaşıyorum. Visual Studio'yu daha etkin biçimde kullanmak için bu belgelerdeki bilgilerin hepsini olmasa da sık kullanıdığımız bazı özellikleri  ve klavye tuşlarını bilmeliyiz. Böylece yapacağımız işleri daha kısa sürede daha hızlı biçimde yapmış olacağız ve performans kazancı elde edeceğiz.

Visual Studio 2005 için kaynak dosyaya buradan,
Visual Studio 2008 için kaynak dosyaya ise buradan ulaşabilirsiniz.

Dosyaların dili ingilizce olsa da yapılan işlemlerin ne olduğunu bilmemiz nedeni ile tuşları da anlayabiliriz. Bu bakımdan dil problemi olacağını pek düşünmüyorum.

İyi Çalışmalar!
Mehmet Duran 07 Şubat Cumartesi 2009 0 11016 4,9
Bookmark and Share
Bu Yazıyı Değerlendirin.
Konuyla İlgili Olabilecek Diğer Yazılar Jquery ve Ajax İşlemlerinde DropDownList Kullanımı Asp.net Uygulamalarında Namespace ve Class Kullanımı Visual Studio ve IIS Olmadan Asp.net Projesi Çalıştırma Asp.net ve MySql ile Üyelik (MemberShip) Sistemini Kullanma Asp.net MVC Cheat Sheets
Yorumlar
Yorum Yaz
RSS Yorum Takibi
Bu Yazı Hakkında Henüz Yorum Yapılmamış.
İsim :
Site :
Yorum :

Buradan bu yazıya ait yorumları RSS olarak takip edebilirsiniz.

Bu servis ile yazılara eklenen yorumları RSS ile takip ederek konu ile ilgili başkaları tarafından yapılan yorumları veya konuyla ilgili sorduğunuz sorulara verilen cevapları görebilirsiniz.
Ne edersen kendine, edersin kendi kendine.
Bölümler
Yazılar
Arşiv
Arama
Linkler
Site İçi Arama
Son Zamanlarda Ne Yapıyorum ?
İstatistikler - Araçlar - Reklam
İstatistikler
Sayaç
Mehmet Duran | mehmetduran.com | Copyright © 2009